O programie

Safetica chroni Państwa przed kosztownym wypływem danych i niepotrzebnymi kosztami pracowniczymi. Żaden inny produkt nie jest w stanie zabezpieczyć państwa biznesu w aspekcie błędów popełnianych przez ludzi i ich szkodliwymi działaniami. Safetica jest jedynym oprogramowaniem który może zaoszczędzić państwa czas i pieniądze poprzez wczesne wykrycie niebezpiecznych wewnętrznych działań.

Z oprogramowaniem Safetica zyskują państwo pełen system zabezpieczeń łatwy i szybki do implementacji.

SAFETICA TO ZUPEŁNIE INNE OPROGRAMOWANIE

Safetica to pełny, wewnętrzny system zabezpieczeń który zmienia kąt widzenia na zagrożenia firmy. Gdy inni skupiają się na danych i ich centralnym zabezpieczeniu, my wiemy, że dane nie wypływają z firmy same z siebie.

Safetica idzie o poziom wyżej by skupić się na źródle tych zagrożeń – gdyż za każdym działaniem stoi człowiek. Safetica zapewnia ochronę przed wyciekiem danych spowodowanych wszelkimi zagrożeniami związanymi z działaniami ludzkimi.

Zapobieganie wyciekom danych

Safetica chroni państwa przed kosztami i utratą reputacji związaną z wypływem danych, umożliwiając bezpieczne prowadzenie swojej działalności.

Zapobiegaj zagrożeniom związanym z migracją pracowników

Safetica zapobiega wynoszeniu danych przez pracowników którzy chieliby odsprzedać je konkurencji czy założyć własną firmę.

Wzmocnienie kontroli wewnętrznej

Śledź ważne kwestie nie tracąc cennego czasu. Safetica filtruje kluczowe dane, odkrywa wszelkie niepożądane czynności i raportuje je zarządowi.

Poprawa wydajności

Odkrywanie nagłych i długotrwałych zmian w wydajności.Wdrażając Safetica zapewnią państwo pełną koncentrację pracowników na zadaniach służbowych.

PEŁNA OCHRONA DANYCH DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Safetica zapewnia pełną Ochronę przed wyciekiem danych (DLP – Data Leak Prevention) rozwiązanie obejmujące zagrożenia dla bezpieczeństwa wynikające ze wspólnego źródła – czynnika ludzkiego. Jej kompleksowe podejście obejmuje szeroki zestaw narzędzi zabezpieczających, które w innym wypadku wymagałyby kilku aplikacji od różnych dostawców.

Już od pierwszej instalacji Safetica , państwa firma będzie chroniona z siłą rozwiązań Data Leak Prevention, zarząd będzie otrzymywał pełne raporty aktywności, a państwo będą mogli ograniczyć bezproduktywną aktywność użytkowników, w oparciu o politykę bezpieczeństwa firmy.

 • icon

  Pełne dopasowanie rozwiązań DLP

  Obejmuje wszystkie główne kanały wycieków danych.
  Safetica jest końcowym produktem DLP z sieciowymi możliwościami DLP.

 • features-icon02

  Uniwersalne podejście

  Agnostyczne podejście do Safetica uniemożliwia uzależnienie od konkretnego zestawu protokołów i aplikacji.

 • features-icon03

  Korzyści w krótkim czasie

  Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa wewnętrznego przynosi najszybsze w tej grupie produktów wdrożenie.

 • features-icon04

  Jasno określona polityka danych

  Użytkownik wybiera Safe Areas tworząc lokalizacje, z których dane poufne nie mogą opuścić. Safetica automatycznie zadba o bezpieczeństwo.

 • icon

  Obejmuje wszystkie specyficzne kanały wycieków danych

  Safetica chroni dane nawet z funkcji specjalnych, takich jak printscreening, kradzieży danych ze schowka, wirtualnego drukowania, transformacji plików, archiwizacja oraz szyfrowania.

 • icon

  Automatyczna ocena zagrożeń i alerty

  Safetica wybiera i raportuje najważniejsze zdarzenia wysyłając je do przypisanego adresu e-mail, co pozwala uporządkować i skoncentrować informacje o zagrożeniach i alerty.

 • icon

  Wysoki poziom odporności na manipulację

  Chroni przed manipulacją użytkowników mających prawa administratora.

 • icon

  Dokładne monitorowanie czasu

  Otwarty nie znaczy faktycznie wykorzystywany. Raporty aktywności Safetica pokazują faktyczny czas spędzony przez użytkownika na stronach internetowych lub w aplikacjach.