Outsourcing IT

Jest wygodną i ekonomiczną formą utrzymania systemu informatycznego w małej i średniej firmie. Nie wymaga on zatrudniania na stałe osób odpowiedzialnych za jego poprawne działanie.

Zakres świadczonych usług outsourcing-u
  • Szkolenie pracowników z podstaw obsługi systemów Windows i aplikacji Microsoft,
  • konserwacja baz danych i programów innych firm wdrażanie prekonfigurowanych systemów klasy ERP, MRPII, WMS instalację i konfigurację systemów Windows Server,
  • instalacja i konfiguracja sieci firmowych, wdrażanie polityk bezpieczeństwa.
  • Szkolenie pracowników z podstaw obsługi systemów Windows i aplikacji Microsoft
  • Proponujemy integracje posiadanego przez Państwa oprogramowania z tworzonymi aplikacjami, celem jest osiągnięcie jak największej funkcjonalności programów.

Programowanie

Proponujemy usługi tworzenia indywidualnego oprogramowania na zamówienie. Dostarczamy indywidualne rozwiązania wspierające procesy biznesowe, stawiając nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości. Wybierając najnowsze technologie pomagamy naszym klientom osiągnąć najlepsze rezultaty i przewagę nad konkurencją.

Aplikacje dostosowane są do potrzeb Zamawiającego, tak by zapewnić maksymalną wydajność która szybko przyniesie wymierne zyski. Tworzymy programy wg potrzeb klientów, na zamówienie za pomocą najnowszego środowiska programistycznego.

 

 

ANDROID

OPROGRAMOWANIE NA ZAMÓWIENIE

Wdrażanie systemów

Potrafimy zrozumieć oczekiwania biznesu i zapisać je w formie precyzyjnych i jednoznacznych wymagań. Wiemy, jakie informacje są kluczowe dla dostawców oprogramowania i systemów informatycznych i zajmujemy się „przetłumaczeniem” oczekiwań klientów na treści niezbędne do pryzgotowania i wdrożenia. Zlecając wykonanie systemu informatycznego lub przystępując do jego wdrożenia, trzeba zdefiniować wymagania, jakie ten system ma spełniać. Wymagania muszą być zdefiniowane precyzyjnie, a przede wszystkim muszą być kompletne.

Strony www

O tym jak bardzo ważne jest posiadanie własnej strony nie trzeba nikogo przekonywać. Jak jest postrzegana firma, która nie posiada własnej strony internetowej doskonale opisuje – „25 lat temu wiarygodność firmy oceniano po wyglądzie zewnętrznym jej przedstawiciela – czy krawat ma równo zawiązany, koszulę uprasowaną a buty się odpowiednio błyszczą. Dziś firma, która nie ma porządnej, aktualizowanej strony internetowej przypomina faceta w przepoconym podkoszulku, wymiętych spodniach i sandałach. Chciałbyś z kimś takim robić interesy?”
Chcemy, aby przedsiębiorcy dostali nowe atuty. Idealna komunikacja to lojalni klienci i nowe możliwości. A nowe możliwości biznesowe przedsiebiorców to satysfakcja klienta dzisiaj i w przyszłości.

Rozwiązania mobilne

Zespół SoftwareStudio, jest wyspecjalizowany w tworzeniu rozwiązań mobilnych. Wykorzystujemy najnowsze metodologie i technologie wraz z najlepszymi praktykami branżowymi przy opracowywaniu światowej klasy rozwiązań mobilnych, które są dopasowane do różnych uwarunkowań istniejących w działalności danego klienta.

Dzięki technologiom mobilnym można kontaktować się bezpośrednio z klientami, podnosić tempo cyklów biznesowych, zwiększać produktywność, obniżać koszty operacyjne, a także rozszerzać zasięg oddziaływania organizacji.

Doradztwo IT

Doradztwo informatyczne (konsulting informatyczny) ma na celu przedstawienie oferty klientowi, która jest zgodna z jego potrzebami i planowanym budżetem.

Pomagamy kierownictwu firm zorganizować odpowiednie struktury zarządzania, ocenić efektywność i skuteczność procesów zarządzania, jak również zaprojektować i wdrożyć odpowiednie mechanizmy zarządzania ryzykiem.

Social Media

 

YouTube

Facebook

SoftwareStudio